Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MiniTuT] Co zrobić żeby hack PCe2012 V.3 działał na 32 bitowych wersjach systemu operacyjnego


DelsmosPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym przedstawić łaty sposób dzięki któremu hack PCe2012 V.3 działał na 32 bitowych wersjach systemu operacyjnego.

 

Temat z hackiem

http://www.mpcforum.pl/topic/586439-dl-cf-eu-hack-ohk-pce-v3/

 

Instrukcja

 

1. Otwieramy PCe20112 V.3.zip.

2. Mamy tam 4 pliki.

3. Interesują nas tylko 2 pliki pod nazwą BugTrap.dll i PCe2012.dll resztę możemy skasować.

4. Zmieniamy nazwę plików.

a)BugTrap.dll ---> BugTrap_.dll.

b)PCe2012.dll ---> SndDrv.dll.

5.Wklejamy do folderu z CrossFireEU (Np:D:\SG Interactive\Crossfire Europe).

6.Uruchamiamy CrossFire za pomocą patcher_cf.

7.Wyskoczy nam błąd klikamy OK.

8.Logujemy się i gramy !

 

Testowane

 

Windows 7 32 bity

 

Pozdrawiam Delsmos

Nie pogniewam się jak ktoś polubi mój temat albo da mi plusa

:)

Ezsr.png

By LayZet

Opublikowano

To nie ten dział. Uważam, że jest to zbędny poradnik skoro ten hak zostanie niedługo wykryty. Ale masz Like'a.

 

Niedługo to do kolejnego patcha który zostanie wydany minimalnie za 2 tygodnie więc hack jeszcze trochę uciągnie.

Ezsr.png

By LayZet

Opublikowano

E ziomus jak zrobic zeby miec te rpk ?

...Życie jest jak gra...

...Nie mozesz dac sie wyeliminowac...

-=-POMOGLEM-=-

"Daj Lajka +"

Opublikowano

E ziomus jak zrobic zeby miec te rpk ?

 

Automatycznie m60 powinno się zamieniać w rpk jeżeli nie ta opcja jest zbugowana może być to spowodowane zmianą nazwy plików, ale chociaż niektóre opcje działają.

Ezsr.png

By LayZet

Opublikowano

Hmm robie co trzeba zmienilem nazwe plikow , wlaczam injector , dodaje pliki wpisuje proces , daje cf_patcher patchuje sie i po chwili zero odzewu nic sie nie dzieje.

Opublikowano

Dźwięku nie ma... Ale reszta śmiga jak należy. ;) Dobry tutek. ;)

 

Ja mam dźwięk może masz coś nie tak ustawione w ustawieniach.

 

Hmm robie co trzeba zmienilem nazwe plikow , wlaczam injector , dodaje pliki wpisuje proces , daje cf_patcher patchuje sie i po chwili zero odzewu nic sie nie dzieje.

 

Jaki znowu injector czytałeś instrukcje ??

Ezsr.png

By LayZet

Opublikowano

W haku jest ze przez injector tu trzeba bez? Czytalem ale myslalem ze injector nadal trzeba.

 

 

 

Dobra sprawa wyglada tak dziala ale jak zamienie plik SndDrv.dll crossfire sie wlacza, zmienia sie rozdzielczosc

ale nic sie dalej nie dzieje , rozdzielczosc zostaje taka mala ,a gra jest tylko w procesach nie ma jej na pasku ani nic.

Opublikowano

W haku jest ze przez injector tu trzeba bez? Czytalem ale myslalem ze injector nadal trzeba.

 

 

 

Dobra sprawa wyglada tak dziala ale jak zamienie plik SndDrv.dll crossfire sie wlacza, zmienia sie rozdzielczosc

ale nic sie dalej nie dzieje , rozdzielczosc zostaje taka mala ,a gra jest tylko w procesach nie ma jej na pasku ani nic.

 

To robisz coś nie tak wszystko powinno działać jaki masz system operacyjny ??

Ezsr.png

By LayZet

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...